GKS Aramix Niebylec
Trzy gole - trzy punkty Drukuj
środa, 24 maja 2017 00:00

Po dwutygodniowej przerwie piłkarze GKS Aramix Niebylec pewnie pokonali na własnym stadionie zespół Victorii Budy Głogowskie 3:0 (1:0). Zdobyte trzy punkty pozwoliły utrzymać drugie miejsce i punkt przewagi nad zespołem LKS Trzebownisko i to ten zespół będzie rywalem naszych kopaczy w następnej kolejce.
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Udana inauguracja orlików ! Drukuj
niedziela, 14 maja 2017 00:00

Zespół orlików świetnie rozpoczyna sezon zwyciężając na stadionie w Konieczkowej z rówieśnikami z Kozłówka i Strzyżowa.
Niestety tak dobrze nie poszło naszym trampkarzom którzy na własnym stadionie przegrali z wiceliderem z Chmielnika.

Czudec pokonany ! Drukuj
czwartek, 11 maja 2017 00:00

Wygrywamy z sąsiadem zza między w kolejnych derbach naszego powiatu. Terminowo mecz miał odbyć się w sobotę jednakże na prośbę Czarnych został przełożony na środę. Łatwo pokonujemy rywala 1:5, a autorem czterech pięknych bramek zostaje niezawodny Kacper Gruba.

"Strzelanina" w Niebylcu Drukuj
wtorek, 09 maja 2017 00:00

W meczu z przedostatnią w tabeli A Klasy Trzcianką Trzcianą zawodnicy z Niebylca dosłownie rozstrzelali zespół przyjezdnych aż 9:0. Na usprawiedliwienie przegranych trzeba dodać, że od 25 minuty grali w dziesiątkę. Cztery bramki zdobył Paweł Pezdan, a hattricka ustrzelił Bartosz Wróbel.

Wygrana z Wisłokiem Wiśniowa Drukuj
sobota, 06 maja 2017 00:00

W derbach powiatu strzyżowskiego pokonujemy dziś zespół Wisłoka Wiśniowa.

Beniaminek wypunktowany Drukuj
piątek, 05 maja 2017 00:00

W 19 kolejce rozgrywek o mistrzostwo A Klasy GKS Aramix Niebylec ograł beniaminka z Hermanowej na ich własnym terenie i w końcu wykorzystał rzut karny. Z "wapna" trafił Mateusz Telesz.

« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »