GKS Aramix Niebylec
3:0, a potem strzelali już tylko rywale Drukuj
środa, 25 października 2017 00:00


8 kolejka: 23.09.2017., godz. 16.00



GKS Aramix Niebylec - TG Sokół Sokołów Małopolski 3:4 (3:0)

Bramki: Łukasz Góra 6', Mateusz Telesz 12', Mateusz Smalarz 23'

Skład: Marek Lenart - Łukasz Góra, Mateusz Telesz, Damian Rędziniak, Łukasz Telesz - Bartek Wróbel (70' Przemyslaw Telesz), Jaromir Pięciak, Marcin Dobrzański, Dominik Gruba, Mateusz Smalarz - Rafał Bober.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Źle nie było ale znów bez punktu Drukuj
poniedziałek, 18 września 2017 00:00


7 kolejka: 17.09.2017., godz. 17.00



Dynovia Dynów - GKS Aramix Niebylec 1:0 (0:0)




Skład: Marek Lenart - Mateusz Telesz, Łukasz Góra, Łukasz Telesz, Przemyslaw Telesz - Jaromir Pięciak, Marcin Dobrzański, Dominik Gruba, Mateusz Smalarz, Bartek Wróbel (70' Artur Róg) - Rafał Bober

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Liga nam odjeżdża Drukuj
niedziela, 10 września 2017 00:00


6 kolejka: 10.09.2017., godz. 14.00



GKS Aramix Niebylec - SMS Resovia II Rzeszów 1:3 (0:2)


Bramki: Rafał Bober


Skład: Marek Lenart - Mateusz Telesz, Damian Rędziniak, Łukasz Telesz, Łukasz Góra - Kamil Pyziak (46' Przemyslaw Telesz) Marcin Dobrzański, Dominik Gruba (80' Bartłomiej Górczany) Rafał Bober, Bartek Wróbel - Artur Róg.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Wyniki grup młodzieżowych Drukuj
sobota, 09 września 2017 00:00

Juniorzy młodsi

GKS Aramix Niebylec - Brzeg Białobrzegi 8:0 (6:0)

Bramki: Filip Klimek x4, Kozak Mateusz, Sebastian Musiał, Adrian Domaradzki, Kacper Wierzbicki.

Skład: Wojtaszek Adrian - Babiarz Hubert, Krok Mikołaj, Szurlej Szymon, Wierzbicki Kacper - Domaradzki Patryk, Musiał Sebastian (41' Kołucki Bartłomiej) Gorczany Bartlomiej (41' Daszykowski Adrian) Bator Radosław (41' Domaradzki Adrian) - Klimek Filip, Kozak Mateusz.

Młodzik młodszy

GKS Aramix Niebylec - SMS Resovia Rzeszów II 1:1 (0:0)

Bramki: Krzysztof Marczak

Skład: Wesołowski Szymon - Machowski Dawid, Antonik Bartosz, Wesołowski Dawid, Gwiżdż Krystian, Maciołek Jakub, Wiśniowski Kacper, Marczak Krzysztof, Gruba Maksymilian, Pilecki Paweł, Gosztyła Kacper, Korab Jan, Banaś Kornel, Baszak Dominik, Banaś Kornel, Szpiech Mateusz.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Mamy pierwszy punkt Drukuj
piątek, 01 września 2017 00:00


5 kolejka: 02.09.2017., godz. 17.00


Sawa Sonina - GKS Aramix Niebylec 1:1 (1:0)

Bramki: Mateusz Telesz 72'

Skład: Bartek Janus - Przemyslaw Telesz, Mateusz Telesz, Łukasz Telesz, Damian Rędziniak - Bartek Wróbel, Jaromir Pięciak, Marcin Dobrzański, Rafał Bober, Kamil Pyziak (70' Dominik Gruba, 85' Sebastian Musiał) - Łukasz Góra

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
Kolejna przegrana i spadamy na ostatnie miejsce Drukuj
piątek, 01 września 2017 00:00


4 kolejka: 31.08.2017., godz. 17.00


GKS Aramix Niebylec - KS Stobierna 0:1 (0:1)


Skład: Bartek Janus - Łukasz Góra, Łukasz Telesz, Przemyslaw Telesz, Mateusz Telesz - Kamil Pyziak, Jaromir Pięciak, Rafał Bober, Marcin Dobrzański, Mateusz Smalarz - Bartek Wróbel (65' Artur Róg)

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 79

GKS na Facebook'u


FACEBOOK

Następny Mecz Ligowy

Aramix
Niebylec

Błażowianka
Błażowa

runda wiosenna

Tabela

1. Korona Rzeszów
15 40
2. Błażowianka
15 28
3. Strug Tyczyn
14 27
4. Strumyk Malawa
14 26
5. Błękit Żołynia
15 25
6. Sokół Sokołów Młp.
14 21
7. KS Stobierna
13 20
8. Jedność Niechobrz
14 20
9. Bratek Bratkowice
14 19
10. Dynovia Dynów
15 18
11. Grodziszczanka
14 18
12. Crasnovia Krasne 15 16
13. Sawa Sonina
14 13
14. Iskra Jawornik Polski
14 12
15. Resovia II 15 12
16. Aramix Niebylec
15 10

Aramix RSS

feed-image GKS Aramix RSS