Najlepsi strzelcy Drukuj

22 goli

Murias Dominik (Strug Tyczyn)

21 goli

Kamiński Dawid (KS Zaczernie)

19 goli

Ferenc Dominik (Strug Tyczyn)

13 goli

Cyrek Karol (LKS Trzebownisko)

12 goli

Smalarz Mateusz (GKS Niebylec)

11 goli

Klimek Robert (Granit Wysoka Strzyżowska)

10 goli

Kuśnierz Jakub (LKS Hermanowa)

Pezdan Paweł (GKS Niebylec)

Pizło Mateusz (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Wawrzonek Marcin (Granit Wysoka Strzyżowska)

9 goli

Góra Bartosz (Strug Tyczyn)

Pastuła Krzysztof (KP Zabajka)

Wróbel Bartosz (GKS Niebylec)

8 goli


Grobelny Jarosław (Trzcianka Trzciana)

Pięciak Jaromir (GKS Niebylec)

Woźniak Grzegorz (Czarni Czudec)

Zawadzki Bartosz (Strug Tyczyn)

7 goli

Janik Łukasz (Strug Tyczyn)

Smoleń Filip (LKS Trzebownisko)

Wilanowski Dariusz (LKS Trzebownisko)

6 goli

Dragan Łukasz (Victoria Budy Głogowskie)

Draus Michał (Victoria Budy Głogowskie)

Dyrak Wojciech (Czarni Czudec)

Filip Dawid (Victoria Budy Głogowskie)

Machej Tomasz (LKS Trzebownisko)

Miłek Jan (Trzcianka Trzciana)

Tereszkiewicz Damian (LKS Trzebownisko)

Wilk Dominik (Granit Wysoka Strzyżowska)

Wisz Przemysław (Victoria Budy Głogowskie)

5 goli

Barański Kacper (KS Zaczernie)

Barczak Paweł (Grom Mogielnica)

Benedyk Sebastian (Victoria Budy Głogowskie)

Bereś Sławomir (LKS Hermanowa)

Filip Grzegorz (Victoria Budy Głogowskie)

Kuśnierz Joachim (Junak Rzeszów)

Lewicki Paweł (KP Zabajka)

Mikłoś Adam (LKS Hermanowa)

Pękala Piotr (Junak Rzeszów)

Stalec Michał (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Tomaka Przemysław (LKS Trzebownisko)

Warchoł Marcin (LKS Trzebownisko)

Wesół Damian (KP Zabajka)

Wiącek Damian (Grom Mogielnica)

Woźny Jakub (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Wrona Adrian (Strug Tyczyn)

4 gole

Baran Witold (KP Zabajka)

Bigus Michał (Granit Wysoka Strzyżowska)

Iwanowski Mirosław (Granit Wysoka Strzyżowska)

Jodłowski Andrzej (Czarni Czudec)

Kopeć Kacper (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Kozak Szymon (Granit Wysoka Strzyżowska)

Pukała Kamil (LKS Trzebownisko)

Senejko Arkadiusz (LKS Hermanowa)

Skoczylas Michał (LKS Hermanowa)

Telesz Mateusz (GKS Niebylec)

3 gole

Brzeźniak Adam (LKS Trzebownisko)

Caban Grzegorz (KS Zaczernie)

Chruściel Łukasz (KP Zabajka)

Domino Dawid (Czarni Czudec)

Gruba Dominik (GKS Niebylec)

Karnasiewicz Artur (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Lipka Kacper (Granit Wysoka Strzyżowska)

Majcher Marcin (KS Zaczernie)

Nawrot Dawid (Grom Mogielnica)

Paluch Krzysztof (Czarni Czudec)

Pawełek Damian (Junak Rzeszów)

Reiman Marcin (KP Zabajka)

Rzońca Patryk (Strug Tyczyn)

Skoczylas Dominik (LKS Hermanowa)

Skowronek Michał (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Wiater Marcin (Czarni Czudec)

Wójcik Łukasz (Granit Wysoka Strzyżowska)

Wruszak Bartłomiej (Junak Rzeszów)

Żuczek Kamil (Grom Mogielnica)

Żybura Mirosław (Czarni Czudec)

2 gole

Bać Wiesław (Victoria Budy Głogowskie)

Banaś Konrad (Strug Tyczyn)

Bazan Krystian (KP Zabajka)

Biskup Adrian (Junak Rzeszów)

Błażej Krystian (Grom Mogielnica)

Gajdek Gerard (Strug Tyczyn)

Gosztyła Tomasz (Grom Mogielnica)

Grobelny Arkadiusz (Trzcianka Trzciana)

Kloc Paweł (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Kopiec Rafał (LKS Hermanowa)

Kot Waldemar (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Miłek Jan (Trzcianka Trzciana)

Nalepa Damian (Grom Mogielnica)

Nizioł Maciej (Strug Tyczyn)

Orzech Sławomir (Junak Rzeszów)

Oswald Jakub (KS Zaczernie)

Panek Patryk (KS Zaczernie)

Podgórski Paweł (Junak Rzeszów)

Pukała Tomasz (KS Zaczernie)

Rusin Patryk (KS Zaczernie)

Tarnowski Paweł (Victoria Budy Głogowskie)

Telesz Łukasz (GKS Niebylec)

Wybraniec Witold (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Zięba Jakub (Trzcianka Trzciana)

1 gol

Bartoszek Bogdan (Junak Rzeszów)

Bernacki Kamil (Victoria Budy Głogowskie)

Bernacki Rafał (Victoria Budy Głogowskie)

Bober Rafał (GKS Niebylec)

Bomfim Paulo (KS Zaczernie)

Bożek Dawid (Granit Wysoka Strzyżowska)

Bożek Patryk (Granit Wysoka Strzyżowska)

Bulka Dominik (Strug Tyczyn)

Ciach Lucjan (Victoria Budy Głogowskie)

Cyran Marcin (Granit Wysoka Strzyżowska)

Delikat Kamil (Granit Wysoka Strzyżowska)

Domino Krzysztof (Strug Tyczyn)

Dynia Łukasz (KS Zaczernie)

Dynia Mateusz (KS Zaczernie)

Dziok Jakub (Granit Wysoka Strzyżowska)

Gargaś Kamil (Grom Mogielnica)

Góra Łukasz (GKS Niebylec)

Górecki Krzysztof (Czarni Czudec)

Guzior Hubert (KS Zaczernie)

Hamdam Shadi (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Janik Jakub (LKS Trzebownisko)

Kaczmarek Patryk (KP Zabajka)

Kadaj Bartosz (Victoria Budy Głogowskie)

Kawa Janusz (Victoria Budy Głogowskie)

Kloc Paweł (LKS Trzebownisko)

Kłeczek Paweł (KS Zaczernie)

Kocurek Daniel (Grom Mogielnica)

Kontor Michał (LKS Hermanowa)

Kozicki Bartosz (KP Zabajka)

Krasoń Karol (Trzcianka Trzciana)

Kucharzyk Artur (Strug Tyczyn)

Kuczma Piotr (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Lis Piotr (LKS Trzebownisko)

Magnuszewski Artur (Czarni Czudec)

Majda Mateusz (LKS Hermanowa)

Marchacz Rafał (Trzcianka Trzciana)

Miś Mateusz (LKS Trzebownisko)

Młynarczyk Paweł (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Nowak Patryk (Trzcianka Trzciana)

Ogryzek Piotr (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Oleksy Paweł (KP Zabajka)

Orzech Sławomir (Junak Rzeszów)

Pacześniak Kamil (Junak Rzeszów)

Pawlik Mateusz (Strug Tyczyn)

Podgórski Kamil (Junak Rzeszów)

Przywara Przemysław (Trzcianka Trzciana)

Rop Mariusz (LKS Hermanowa)

Rozborski Sławomir (KP Zabajka)

Rożek Damian (Czarni Czudec)

Rychlik Daniel (Strug Tyczyn)

Sieradzki Maciej (KS Zaczernie)

Sitek Sebastian (Grom Mogielnica)

Skoczylas Marcin (LKS Hermanowa)

Sroka Jakub (KS Zaczernie)

Stachura Paweł (GKS Niebylec)

Szwagiel Mateusz (LKS Trzebownisko)

Szymański Wojciech (Grom Mogielnica)

Tomasik Bartłomiej (LKS Trzebownisko)

Tylutki Kamil (Trzcianka Trzciana)

Wilk Kamil (LKS Trzebownisko)

Woźniak Jakub (Strug Tyczyn)

Zawdzki Wojciech (Strug Tyczyn)

Ząbczyk Paweł (Victoria Budy Głogowskie)

Zembroń Bartłomiej (LKS Hermanowa)

Zięba Bartosz (Trzcianka Trzciana)

Żyła Grzegorz (LKS Przybyszówka Rzeszów)

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Poprawiony: czwartek, 13 lipca 2017 10:38
 

GKS na Facebook'u


FACEBOOK

Następny Mecz Ligowy

Aramix
Niebylec

Błażowianka
Błażowa

runda wiosenna

Tabela

1. Korona Rzeszów
15 40
2. Błażowianka
15 28
3. Strug Tyczyn
14 27
4. Strumyk Malawa
14 26
5. Błękit Żołynia
15 25
6. Sokół Sokołów Młp.
14 21
7. KS Stobierna
13 20
8. Jedność Niechobrz
14 20
9. Bratek Bratkowice
14 19
10. Dynovia Dynów
15 18
11. Grodziszczanka
14 18
12. Crasnovia Krasne 15 16
13. Sawa Sonina
14 13
14. Iskra Jawornik Polski
14 12
15. Resovia II 15 12
16. Aramix Niebylec
15 10

Aramix RSS