Terminarz/Wyniki O Drukuj
1 kolejka: 15 sierpnia 2017
Strumyk Malawa
2:0
Bratek Bratkowice



Strug Tyczyn
3:1
Iskra Jawornik Polski



Błażowianka Błażowa
3:2
GKS Aramix Niebylec



Crasnovia Krasne
2:3
Błękit Żołynia



Jedność Niechobrz
2:3
Sokół Sokołów Małopolski



KS Stobierna
5:0
Dynovia Dynów



Sawa Sonina
2:1
Resovia II



Korona Rzeszów
2:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne





2 kolejka: 19-20 sierpnia 2017
Bratek Bratkowice
3:0 (wo)
Resovia II



Dynovia Dynów
5:3
Sawa Sonina



Sokół Sokołów Małopolski
2:2
KS Stobierna



Błękit Żołynia
1:1
Jedność Niechobrz



GKS Aramix Niebylec2:4
Crasnovia Krasne



Korona Rzeszów1:0
Błażowianka Błażowa



Iskra Jawornik Polski0:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne



Strumyk Malawa0:0
Strug Tyczyn




3 kolejka: 26-27 sierpnia 2017
Strug Tyczyn
1:1
Bratek Bratkowice



Grodziszczanka Grodzisko Dolne1:2
Strumyk Malawa



Błażowianka Błażowa
2:4
Iskra Jawornik Polski



Crasnovia Krasne
1:4
Korona Rzeszów



Jedność Niechobrz
2:1
GKS Aramix Niebylec



KS Stobierna
0:1
Błękit Żołynia



Sawa Sonina
1:2
Sokół Sokołów Małopolski



Resovia II1:2
Dynovia Dynów





4 kolejka: 30 sierpnia 2017
Bratek Bratkowice
3:0
Dynovia Dynów



Sokół Sokołów Małopolski
1:1
Resovia II



Błękit Żołynia
0:3
Sawa Sonina



GKS Aramix Niebylec
0:1
KS Stobierna



Korona Rzeszów1:0
Jedność Niechobrz



Iskra Jawornik Polski5:1
Crasnovia Krasne



Strumyk Malawa1:2
Błażowianka Błażowa



Strug Tyczyn2:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne





5 kolejka: 2-3 września 2017
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:2
Bratek Bratkowice



Błażowianka Błażowa1:0
Strug Tyczyn



Crasnovia Krasne2:1
Strumyk Malawa



Jedność Niechobrz2:0
Iskra Jawornik Polski



KS Stobierna0:4
Korona Rzeszów



Sawa Sonina1:1
GKS Aramix Niebylec



Resovia II0:4
Błękit Żołynia



Dynovia Dynów2:2
Sokół Sokołów Małopolski





6 kolejka: 9-10 września 2017
Bratek Bratkowice
1:1
Sokół Sokołów Małopolski



Błękit Żołynia
1:1
Dynovia Dynów



GKS Aramix Niebylec
1:3
Resovia II



Korona Rzeszów
1:0
Sawa Sonina



Iskra Jawornik Polski
2:1
KS Stobierna



Strumyk Malawa4:1
Jedność Niechobrz



Strug Tyczyn4:1
Crasnovia Krasne



Grodziszczanka Grodzisko Dolne2:2
Błażowianka Błażowa





7 kolejka: 16-17 września 2017
Błażowianka Błażowa 5:2
Bratek Bratkowice



Crasnovia Krasne
4:5
Grodziszczanka Grodzisko Dolne



Jedność Niechobrz
1:2
Strug Tyczyn



KS Stobierna
0:4
Strumyk Malawa



Sawa Sonina
5:1
Iskra Jawornik Polski



Resovia II1:2
Korona Rzeszów



Dynovia Dynów1:0
GKS Aramix Niebylec



Sokół Sokołów Małopolski4:0
Błękit Żołynia





8 kolejka: 23-24 września 2017
Błękit Żołynia
6:2
Bratek Bratkowice



GKS Aramix Niebylec3:4
Sokół Sokołów Małopolski



Korona Rzeszów3:1
Dynovia Dynów



Iskra Jawornik Polski2:1
Resovia II



Strumyk Malawa-:-
Sawa Sonina



Strug Tyczyn-:-
KS Stobierna



Grodziszczanka Grodzisko Dolne-:-
Jedność Niechobrz



Błażowianka Błażowa3:1
Crasnovia Krasne






9 kolejka: 30 września-1 października 2017
Crasnovia Krasne
4:1
Bratek Bratkowice



Jedność Niechobrz
1:0
Błażowianka Błażowa



KS Stobierna3:2
Grodziszczanka Grodzisko Dolne



Sawa Sonina0:6
Strug Tyczyn



Resovia II1:0
Strumyk Malawa



Dynovia Dynów2:0
Iskra Jawornik Polski



Sokół Sokołów Małopolski1:2
Korona Rzeszów



Błękit Żołynia2:1
GKS Aramix Niebylec





10 kolejka: 7-8 października 2017
Bratek Bratkowice
4:3
GKS Aramix Niebylec



Korona Rzeszów
6:1
Błękit Żołynia



Iskra Jawornik Polski
-:-
Sokół Sokołów Małopolski



Strumyk Malawa
4:0
Dynovia Dynów



Strug Tyczyn
1:3
Resovia II



Grodziszczanka Grodzisko Dolne
4:0
Sawa Sonina



Błażowianka Błażowa1:3
KS Stobierna



Crasnovia Krasne1:3
Jedność Niechobrz





11 kolejka: 14-15 października 2017
Jedność Niechobrz
1:1
Bratek Bratkowice



KS Stobierna
3:1
Crasnovia Krasne



Sawa Sonina0:3
Błażowianka Błażowa



Resovia II0:4
Grodziszczanka Grodzisko Dolne



Dynovia Dynów0:1
Strug Tyczyn



Sokół Sokołów Małopolski2:2
Strumyk Malawa



Błękit Żołynia1:0
Iskra Jawornik Polski



GKS Aramix Niebylec0:2
Korona Rzeszów





12 kolejka: 21-22 października 2017
Bratek Bratkowice
1:2
Korona Rzeszów



Iskra Jawornik Polski
0:3
GKS Aramix Niebylec



Strumyk Malawa
3:0
Błękit Żołynia



Strug Tyczyn
2:0
Sokół Sokołów Małopolski



Grodziszczanka Grodzisko Dolne
1:1
Dynovia Dynów



Błażowianka Błażowa
5:0
Resovia II



Crasnovia Krasne2:0
Sawa Sonina



Jedność Niechobrz0:1
KS Stobierna





13 kolejka: 28-29 października 2017
KS Stobierna
-:-
Bratek Bratkowice



Sawa Sonina
1:3
Jedność Niechobrz



Resovia II
3:3
Crasnovia Krasne



Dynovia Dynów2:3
Błażowianka Błażowa



Sokół Sokołów Małopolski3:3
Grodziszczanka Grodzisko Dolne



Błękit Żołynia0:0
Strug Tyczyn



GKS Aramix Niebylec0:3
Strumyk Malawa



Korona Rzeszów
3:0
Iskra Jawornik Polski





14 kolejka: 4-5 listopada 2017
Crasnovia Krasne
4:1
Dynovia Dynów



Grodziszczanka Grodzisko Dolne
2:2
Błękit Żołynia



Jedność Niechobrz
6:0
Resovia II



Strumyk Malawa2:3
Korona Rzeszów



Strug Tyczyn0:2
GKS Aramix Niebylec



Błażowianka Błażowa
3:1
Sokół Sokołów Małopolski



Bratek Bratkowice
3:0
Iskra Jawornik Polski



KS Stobierna0:2
Sawa Sonina





15 kolejka: 11-12 listopada 2017
Sawa Sonina
1:4
Bratek Bratkowice



Korona Rzeszów
0:1
Strug Tyczyn



Dynovia Dynów
2:1
Jedność Niechobrz



Sokół Sokołów Małopolski7:0
Crasnovia Krasne



Błękit Żołynia1:0
Błażowianka Błażowa



GKS Aramix Niebylec6:0
Grodziszczanka Grodzisko Dolne



Iskra Jawornik Polski2:5
Strumyk Malawa



Resovia II2:2
KS Stobierna





Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
Poprawiony: piątek, 17 listopada 2017 08:32
 

GKS na Facebook'u


FACEBOOK

Następny Mecz Ligowy

Aramix
Niebylec

Błażowianka
Błażowa

runda wiosenna

Tabela

1. Korona Rzeszów
15 40
2. Błażowianka
15 28
3. Strug Tyczyn
14 27
4. Strumyk Malawa
14 26
5. Błękit Żołynia
15 25
6. Sokół Sokołów Młp.
14 21
7. KS Stobierna
13 20
8. Jedność Niechobrz
14 20
9. Bratek Bratkowice
14 19
10. Dynovia Dynów
15 18
11. Grodziszczanka
14 18
12. Crasnovia Krasne 15 16
13. Sawa Sonina
14 13
14. Iskra Jawornik Polski
14 12
15. Resovia II 15 12
16. Aramix Niebylec
15 10

Aramix RSS